Oferta

Co możemy dla Was zrobić?

Jako fotografowie ślubni z kilkuletnim już doświadczeniem, pracowaliśmy zarówno przy dużych i tradycyjnych weselach, jak i tych bardziej kameralnych i nowoczesnych. Nie ma dla nas znaczenia, czy Wasz ślub jest glamour, rustykalny czy totalnie DIY – niezależnie od oprawy, podczas reportażu szukamy tych samych ponadczasowych kadrów – dlatego wspólnym mianownikiem dla osób, które decydują się na współpracę z nami, jest podobny sposób patrzenia na świat.

Jak działamy

Zawsze pracujemy we dwójkę, dzięki czemu wydarzenia łapiemy z dwóch różnych perspektyw. Zgadzamy się ze stwierdzeniem, że fotografuje się przede wszystkim sercem, dlatego we wszystkie zlecenia wkładamy kawałek siebie – podchodzimy do nich z pełnym zaangażowaniem i  staramy się, by wyglądały bardziej jak spotkania – profesjonalne, ale bez sztywnej atmosfery. Podczas reportażu raczej nie ingerujemy w przebieg wydarzeń, tylko szukamy interesujących nas momentów i dążymy do tego, żebyście zapomnieli o naszej obecności, by nasze zdjęcia były naturalne, żywe i ponadczasowe.

Inwestycja

Od pierwszego kontaktu, aż do przekazania zdjęć, opiekujemy się Wami osobiście. Ceny za reportaż zaczynają się od 3250 PLN. Pełny cennik dostępny jest na życzenie. Napisz do nas na adres info@zukistudio.com lub skorzystaj z formularza.

Ponieważ każdy ślub jest jedyny w swoim rodzaju, zaplanowaliśmy naszą ofertę tak, abyście mogli jak najlepiej dopasować ją do swoich potrzeb – możecie skorzystać z proponowanych przez nas pakietów, lub zbudować własny, na podstawie oferty à la carte. Niezależnie od wybranego pakietu, zawsze towarzyszy Wam dwóch fotografów. Nie ma też sztywnych limitów zdjęć, które od nas otrzymujecie.

Wychodzimy z założenia, że te fotografie są Waszą własnością, dlatego na koniec przekazujemy Wam w formie cyfrowej zdjęcia w dużej rozdzielczości, bez znaków wodnych i ograniczeń odnośnie ilości wydruków.

Pracujemy głównie na terenie Warszawy i okolic, ale kochamy poznawać nowe miejsca także dojazd w różne miejsca w kraju i na świecie jest do uzgodnienia.

Zależy nam na Waszym zadowoleniu, dlatego dbamy o to, by pracować tylko z najlepszymi producentami i podwykonawcami. Dzięki temu oferowane przez nas albumy i fotoksiążki są doskonałej jakości, a Wy będziecie mogli przez długie lata cieszyć się swoimi zdjęciami w pięknej oprawie.