Strefa klienta

[advanced_iframe securitykey=”eb6281fa6c3ff9945e0446147fd486a3f3f549ac” src=”https://zukistudio.pixieset.com/” allowfullscreen=”true”]


Oferta

Oferta

Co możemy dla Was zrobić?

Jako fotografowie ślubni z kilkuletnim już doświadczeniem, pracowaliśmy zarówno przy dużych i tradycyjnych weselach, jak i tych bardziej kameralnych i nowoczesnych. Nie ma dla nas znaczenia, czy Wasz ślub jest glamour, rustykalny czy totalnie DIY – niezależnie od oprawy, podczas reportażu szukamy tych samych ponadczasowych kadrów – dlatego wspólnym mianownikiem dla osób, które decydują się na współpracę z nami, jest podobny sposób patrzenia na świat.

Zawsze pracujemy we dwójkę, dzięki czemu wydarzenia łapiemy z dwóch różnych perspektyw. Zgadzamy się ze stwierdzeniem, że fotografuje się przede wszystkim sercem, dlatego we wszystkie zlecenia wkładamy kawałek siebie – podchodzimy do nich z pełnym zaangażowaniem i  staramy się, by wyglądały bardziej jak spotkania – profesjonalne, ale bez sztywnej atmosfery. Podczas reportażu raczej nie ingerujemy w przebieg wydarzeń, tylko szukamy interesujących nas momentów i dążymy do tego, żebyście zapomnieli o naszej obecności, by nasze zdjęcia były naturalne, żywe i ponadczasowe.

Od pierwszego kontaktu, aż do przekazania zdjęć, opiekujemy się Wami osobiście. Ceny za reportaż zaczynają się od 3250 PLN. Pełny cennik dostępny jest na życzenie – napisz do nas na adres info@zukistudio.com lub skorzystaj z formularza.

Ponieważ każdy ślub jest jedyny w swoim rodzaju, zaplanowaliśmy naszą ofertę tak, abyście mogli jak najlepiej dopasować ją do swoich potrzeb – możecie skorzystać z proponowanych przez nas pakietów, lub zbudować własny, na podstawie oferty à la carte. Niezależnie od wybranego pakietu, zawsze towarzyszy Wam dwóch fotografów, nie ma też sztywnych limitów zdjęć, które od nas otrzymujecie.

Wychodzimy z założenia, że te fotografie są Waszą własnością, dlatego na koniec przekazujemy Wam w formie cyfrowej zdjęcia w dużej rozdzielczości, bez znaków wodnych i ograniczeń odnośnie ilości wydruków.

Pracujemy głównie na terenie Warszawy i okolic, ale kochamy poznawać nowe miejsca także dojazd w różne miejsca w kraju i na świecie jest do uzgodnienia.

Zależy nam na Waszym zadowoleniu dlatego dbamy o to, by pracować tylko z najlepszymi producentami i podwykonawcami. Dzięki temu oferowane przez nas albumy i fotoksiążki są doskonałej jakości, a Wy będziecie mogli przez długie lata cieszyć się swoimi zdjęciami w pięknej oprawie.


Strona Główna

wybrane historie

Ponadczasowe i naturalne zdjęcia ślubne.


Wspomnienia, które zostaną z Wami na zawsze.

nowe na blogu

"Najpiękniejsze zdjęcia ślubne! Zrobić takie parze, która na aparaty reaguje nerwowo, to duże wyzwanie, któremu Żuki sprostali.
Czuliśmy się zaopiekowani przez cały czas."

- Julia i Paweł

Zuki Studio

Fotografia ślubna to bardzo rozbudowana i wymagająca dziedzina. My, jako fotografowie, najlepiej czujemy się łącząc klasyczny reportaż ślubny z fotografią artystyczną. Jeśli tego właśnie szukasz, napisz do nas. Stwórzmy razem coś pięknego!

Napisz do nas!


My

My

Poznajmy się bliżej!

Cześć – Zuki Studio to my, Karolina i Bartłomiej, dwoje fotografów samouków, partnerzy w życiu prywatnym oraz zawodowym. Poznaliśmy się w 2008 roku i od tamtej pory jesteśmy właściwie nierozłączni 🙂 Fotografia jest częścią naszego życia od wielu lat. Początkowo była naszą pasją i wspólnym hobby, które powoli przekształciło się w wykonywany zawód. Wybraliśmy pracę przy ślubach, ponieważ ludzie i ich historie od zawsze byli w centrum naszego zainteresowania. Dodatkowo, ta dziedzina sprawia nam najwięcej satysfakcji – wymaga od nas ciągłego doskonalenia warsztatu, jednocześnie pozwalając na dozę kreatywności i ekspresji tego, jak widzimy świat.

Mamy nadzieję, że oglądając nasze zdjęcia, zobaczycie w fotografowanych przez nas ludziach i ich historiach tyle samo piękna, co my.

„Fotografia jest dla mnie sztuką obserwacji. To umiejętność znalezienia czegoś interesującego w zwykłym miejscu. Odkryłem, że nie jest zbyt istotne co widać – istotne jest to, co potrafisz z tym zrobić” 

– Elliot Erwitt


Kontakt

Kontakt

Cieszymy się, że trafiliście na naszą stronę. Ślub to wyjątkowe wydarzenie w Waszym życiu, dlatego znalezienie odpowiedniego fotografa to ważny wybór. Te fotografie zostaną z Wami jako pamiątka do końca życia, ale nie tylko styl zdjęć się liczy – szukajcie kogoś, do kogo macie stuprocentowe zaufanie i z kim czujecie się na tyle dobrze, by spędzić razem cały dzień.

Aby przekonać się,  czy nadajemy na tych samych falach i chcemy razem pracować,  chętnie umówimy się z Wami na  spotkanie, poznamy  bliżej i porozmawiamy o Waszym ślubie. Bez żadnych zobowiązań!

Chcesz o coś zapytać? Napisz do nas na adres – info@zukistudio.com, lub zadzwoń –  502 649 890.  Jeśli nie odbieramy, to znaczy, że  pewnie  jesteśmy na  zdjęciach,  ale na pewno oddzwonimy.

Możesz też wypełnić poniższy formularz. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!

Wasze imiona*

Email*

W czym możemy Wam pomóc?*

Podziel się szczegółami wydarzenia*