Strefa klienta

[advanced_iframe securitykey=”eb6281fa6c3ff9945e0446147fd486a3f3f549ac” src=”https://zukistudio.pixieset.com/” allowfullscreen=”true”]


Oferta

Oferta

Co możemy dla Was zrobić?

Jako fotografowie ślubni z kilkuletnim już doświadczeniem, pracowaliśmy zarówno przy dużych i tradycyjnych weselach, jak i tych bardziej kameralnych i nowoczesnych. Nie ma dla nas znaczenia, czy Wasz ślub jest glamour, rustykalny czy totalnie DIY – niezależnie od oprawy, podczas reportażu szukamy tych samych ponadczasowych kadrów – dlatego wspólnym mianownikiem dla osób, które decydują się na współpracę z nami, jest podobny sposób patrzenia na świat.

Zawsze pracujemy we dwójkę, dzięki czemu wydarzenia łapiemy z dwóch różnych perspektyw. Zgadzamy się ze stwierdzeniem, że fotografuje się przede wszystkim sercem, dlatego we wszystkie zlecenia wkładamy kawałek siebie – podchodzimy do nich z pełnym zaangażowaniem i  staramy się, by wyglądały bardziej jak spotkania – profesjonalne, ale bez sztywnej atmosfery. Podczas reportażu raczej nie ingerujemy w przebieg wydarzeń, tylko szukamy interesujących nas momentów i dążymy do tego, żebyście zapomnieli o naszej obecności, by nasze zdjęcia były naturalne, żywe i ponadczasowe.

Ponieważ każdy ślub jest jedyny w swoim rodzaju, zaplanowaliśmy naszą ofertę tak, abyście mogli jak najlepiej dopasować ją do swoich potrzeb – możecie skorzystać z proponowanych przez nas pakietów, lub zbudować własny, na podstawie oferty à la carte. Niezależnie od wybranego pakietu, zawsze towarzyszy Wam dwóch fotografów. Nie ma też sztywnych limitów zdjęć, które od nas otrzymujecie.

Od pierwszego kontaktu, aż do przekazania zdjęć, opiekujemy się Wami osobiście. Ceny za reportaż ślubny zaczynają się od 3240 PLN. Pełna oferta dostępna jest na życzenie. Napisz do nas na adres info@zukistudio.com lub skorzystaj z formularza.

Wychodzimy z założenia, że te fotografie są Waszą własnością, dlatego na koniec przekazujemy Wam w formie cyfrowej zdjęcia w dużej rozdzielczości, bez znaków wodnych i ograniczeń odnośnie ilości wydruków.

Pracujemy głównie na terenie Warszawy i okolic, ale cieszymy się, gdy możemy poznawać nowe miejsca. Dojazd w różne miejsca w kraju i na świecie jest do uzgodnienia.

Zależy nam na Waszym zadowoleniu, dlatego dbamy o to, by pracować tylko z najlepszymi producentami i podwykonawcami. Dzięki temu oferowane przez nas albumy i fotoksiążki są doskonałej jakości, a Wy będziecie mogli przez długie lata cieszyć się swoimi zdjęciami w pięknej oprawie.


Historie ślubne

Ulubione

Wybrane ślubne historie

Każdy ślub jest inny i w każdy wkładamy kawałek siebie. Są jednak takie historie ślubne, które z różnych powodów zostają z nami na dłużej.
Poniżej prezentujemy kilka wybranych przez nas realizacji, więcej ślubnych historii znajdziecie na naszym blogu.
Zapraszamy do oglądania!


Strona Główna

wybrane historie ślubne

Ponadczasowe i naturalne zdjęcia ślubne.


Wspomnienia, które zostaną z Wami na zawsze.

nowe na blogu

  "Najpiękniejsze  zdjęcia  ślubne!   Zrobić  takie  parze,  która  na  aparaty  reaguje  nerwowo,   to  duże  wyzwanie,  któremu  Żuki  sprostali.Czuliśmy  się  zaopiekowani  przez  cały  czas."

- Julia i Paweł

Zuki Studio

Zuki Studio to fotografowie ślubni, którzy najlepiej czują się łącząc klasyczny reportaż z fotografią artystyczną.

Stwórzmy razem coś pięknego!

My

My

Poznajmy się bliżej!

Cześć – Zuki Studio to my, Karolina i Bartłomiej, dwoje fotografów samouków, partnerzy w życiu prywatnym oraz zawodowym. Poznaliśmy się w 2008 roku i od tamtej pory jesteśmy właściwie nierozłączni. Dzięki temu razem pracuje nam się doskonale, bo często rozumiemy się bez słów.  Fotografia jest częścią naszego życia od wielu lat. Początkowo była naszą pasją i wspólnym hobby, które powoli przekształciło się w wykonywany zawód. Wybraliśmy pracę przy ślubach, ponieważ ludzie i ich historie od zawsze byli w centrum naszego zainteresowania. Dodatkowo, ta dziedzina sprawia nam najwięcej satysfakcji, bo wymaga od nas ciągłego doskonalenia warsztatu. Jednocześnie, pozwala nam na dozę kreatywności i ekspresji tego, jak widzimy świat.

Zapraszamy Was serdecznie do obejrzenia naszych ulubionych historii ślubnych oraz na naszego bloga, na którym staramy się publikować swoje najnowsze realizacje. Mamy nadzieję, że oglądając nasze zdjęcia, zobaczycie w fotografowanych przez nas ludziach i ich historiach tyle samo piękna, co my.

„Fotografia jest dla mnie sztuką obserwacji. To umiejętność znalezienia czegoś interesującego w zwykłym miejscu. Odkryłem, że nie jest zbyt istotne co widać – istotne jest to, co potrafisz z tym zrobić” 

– Elliot Erwitt


Kontakt

Kontakt

Cieszymy się, że trafiliście na naszą stronę. Ślub to wyjątkowe wydarzenie w Waszym życiu, dlatego znalezienie odpowiedniego fotografa to ważny wybór. Dlaczego? Bo te fotografie zostaną z Wami jako pamiątka do końca życia. Liczy się nie tylko sam styl zdjęć – szukajcie kogoś, do kogo macie stuprocentowe zaufanie i z kim czujecie się na tyle dobrze, by spędzić razem cały dzień.

Aby przekonać się,  czy nadajemy na tych samych falach i chcemy razem pracować,  chętnie umówimy się z Wami na  spotkanie, poznamy trochę bliżej i porozmawiamy o Waszym ślubie. Bez żadnych zobowiązań.

Chcesz o coś zapytać? Napisz do nas na adres – info@zukistudio.com, lub zadzwoń –  502 649 890.  Jeśli nie odbieramy, to pewnie znaczy, że jesteśmy na  zdjęciach,  ale na pewno oddzwonimy.

Możesz też wypełnić poniższy formularz. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!

Wasze imiona*

Email*

W czym możemy Wam pomóc?*

Podziel się szczegółami wydarzenia*