Ślub w Krainie Czarów

Marzy Wam się ślub w Krainie Czarów? Jeśli planujecie swobodne garden party, z wyjątkową atmosferą i miejscem na gry towarzyskie na trawie, to po takie rzeczy tylko do Starej Oranżerii! Tego miejsca właściwie nie trzeba przedstawiać. Przepiękny, magiczny ogród ukryty pod szkłem, miejsce z duszą i bajkowym klimatem. Aż ciężko uwierzyć, że to tuż pod ciężką od betonu Warszawą. W momencie, w którym przekraczacie bramę, przenosicie się do zupełnie innego świata, świata z dala od zgiełku i pośpiechu. Z tego powodu właśnie, Stara Oranżeria to idealne tło dla ślubów w typie slow.

Ślub Karoliny i Marka zawierał wszystko co najważniejsze – była piękna pogoda, był chłopak z gitarą, był krykiet na trawie i szalona zabawa na parkiecie. Były piękne dekoracje, których motywem przewodnim była bajka o Alicji w Krainie Czarów, a które w dużej mierze zapewnili przemili właściciele Oranżerii. Przede wszystkim jednak, była masa nieskrępowanej niczym radości i pozytywnych emocji.

Ślub i wesele: Stara Oranżeria w Mrokowie.
Tort ślubny: Tortowa Awangarda.
DJ: DJ Cpt. Sparky.
Fryzura ślubna: Salon Tu i Teraz na Kabatach.
Makijaż ślubny: Aleksandra Marszałek.
Papierowe kwiaty i butonierki były wykonane ręcznie przez Karolinę i jej świadkową, Olę.

Czy szklarnia to odpowiednie miejsce na organizację wesela?

Jeśli macie delikatne wątpliwości co do warunków panujących w szklarni w ciepłe dni – oranżeria w Mrokowie posiada gęsty zielony sufit. Te rośliny są na szczęście doskonałym izolatorem, dzięki czemu temperatura w środku jest całkiem przyjemna, nawet latem.

Wszystkich wielbicieli przygód Alicji, planujących własny ślub w Krainie Czarów, zapraszamy do oglądania. Najlepiej przy akompaniamencie muzyki Danny’ego Elfmana.
A Karolinie i Markowi bardzo dziękujemy za zaufanie! Cieszymy się, że mogliśmy być z Wami tego dnia!

To już nasze drugie spotkanie z Oranżerią i uwielbiamy tu wracać! Wcześniejsze zdjęcia, dość nietypowe bo wykonane w całości starym Polaroidem, znajdziecie tutaj. Będzie nam też bardzo miło, jeśli zostawicie po sobie jakiś komentarz! Z pozdrowieniami, Karolina & Żuk 🙂

Privacy Preference Center