My

Poznajmy się bliżej!

Cześć – Zuki Studio to my, Karolina i Bartłomiej, dwoje fotografów samouków, partnerzy w życiu prywatnym oraz zawodowym. Poznaliśmy się w 2008 roku i od tamtej pory jesteśmy właściwie nierozłączni. Dzięki temu razem pracuje nam się doskonale, bo często rozumiemy się bez słów.  Fotografia jest częścią naszego życia od wielu lat. Początkowo była naszą pasją i wspólnym hobby, które powoli przekształciło się w wykonywany zawód. Wybraliśmy pracę przy ślubach, ponieważ ludzie i ich historie od zawsze byli w centrum naszego zainteresowania. Dodatkowo, ta dziedzina sprawia nam najwięcej satysfakcji, bo wymaga od nas ciągłego doskonalenia warsztatu. Jednocześnie, pozwala nam na dozę kreatywności i ekspresji tego, jak widzimy świat.

Zapraszamy Was serdecznie do obejrzenia naszych ulubionych historii ślubnych oraz na naszego bloga, na którym staramy się publikować swoje najnowsze realizacje. Mamy nadzieję, że oglądając nasze zdjęcia, zobaczycie w fotografowanych przez nas ludziach i ich historiach tyle samo piękna, co my.

„Fotografia jest dla mnie sztuką obserwacji. To umiejętność znalezienia czegoś interesującego w zwykłym miejscu. Odkryłem, że nie jest zbyt istotne co widać – istotne jest to, co potrafisz z tym zrobić” 

– Elliot Erwitt