Wiemy, że dla wielu osób planowanie ślubu w tej chwili jest dość stresującą czynnością, ze względu na dużą ilość niewiadomych. Gdybyśmy mieli swój ślub zaplanowany na wiosnę lub wczesne lato 2020, najprawdopodobniej ograniczylibyśmy się ceremonii z kilkoma najbliższymi osobami, a wesele przełożylibyśmy na późniejszy termin. Mała ceremonia również może być przepiękna. Jeśli możemy Wam jakoś pomóc z planowaniem, służymy pomocą – zawsze możemy umówić się na wirtualną kawę.

Tymczasem, w ramach odstresowania, zabieramy Was na krótką wizytę na Podlasie, w sierpniu 2018 roku. Podlasie słynie z gościnności, także z przyjemnością wróciliśmy w te rejony Polski. Mimo chmur i przelotnych deszczy, wszystkim dopisywały doskonałe humory i nawet słońce pojawiło się na moment. Był zachwycający kolorami bukiet Pat, był piękny Chrysler Imperial Crown, którym Młodzi podjechali do ślubu, była zabawa do późna i fajerwerki. No i były też pieski! To tak w telegraficznym skrócie. Dziękujemy Pat i Krzyśkowi za zaproszenie 🙂

Hotel Belfort i taniec w chmurach

Ceremonia odbyła się w kościele św. Andrzeja Boboli w Łomży, a jako miejsce na wesele Patrycja i Krzysiek wybrali Hotel Belfort, tuż pod Łomżą. Wystrój wnętrza hotelu, a dokładniej jego błękitny sufit, stanowił piękne tło pod ich wymarzony pierwszy taniec – taniec w chmurach.
Jeśli Wam również marzy się ciężki dym i taniec w obłokach, pamiętajcie, że najlepiej zatrudnić do tego znającą się na temacie ekipę, z odpowiednio profesjonalną wytwornicą. Dzięki temu dym będzie odpowiednio intensywny i utrzyma się przy podłodze wystarczająco długo. Warto też pamiętać, by przed pierwszym tańcem schłodzić pomieszczenie, a potem na chwilę wyłączyć klimatyzację – żeby ruch powietrza nie popsuł efektu. Poniżej znajdziecie garść dodatkowych i mamy nadzieję, przydatnych informacji:

Makijaż ślubny: Aga Lamcha Makeup
Bukiet ślubny: Kwiaciarnia Ogrodnik Irena Przybylak
Sukienka ślubna: Suknie Nabla
Wesele: Hotel Belfort
Bańki mydlane i ciężki dym na weselu: Just Married Chełm

Miłego oglądania 🙂

Skoro dotrwaliście do tego miejsca, to może macie ochotę na więcej? Zdjęcia z ich pleneru wkrótce pojawią się na naszym blogu.

Jeśli szukacie fotografa na swój ślub, zapraszamy do kontaktu tutaj – formularz kontaktowy.

Privacy Preference Center